Ana Menü

Makyol Santral’de ödemeleri erteleyen kampanya

Makyol Gayrimenkul, 53 yıllık Makyol güvencesiyle Bahçeşehir’in merkezinde geliştirdiği Makyol Santral’de, 'Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Teslimde Başlayın” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor.

Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinden Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 arasında değişen beş blokta 407 daire, dokuz villa ve ticari üniteler olmak üzere herkesin ihtiyacına göre değişen yaşam olanakları yer alıyor. Genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu tamamı teras veya balkonlu farklı daire seçenekleriyle kişiye özel bir yaşam deneyimi sunan Makyol Santral; konumu, özgün tasarımı ve peyzaj düzenlemesi ile fark yaratarak bölgenin avantajlı projeleri arasında yer alıyor.

 

Doğru lokasyonda, konforun merkezinde bir yaşam

Konum itibarıyla çok değerli bir lokasyona sahip Makyol Santral, Akbatı AVM’nin karşısında yer alıyor. Projenin arkasında LİV İSÜ Hastanesi’nin yanı sıra TED, Bilfen, MEF, Amerikan Koleji gibi birçok önemli okul ve eğitim kurumu bulunuyor.  

Ulaşım avantajları bakımından E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede, yeni tamamlanacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir - Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral, özellikle Kanal İstanbul projesine yakınlığı ve 3’üncü Havalimanı’na 24 kilometre mesafesiyle bugün için İstanbul’daki yatırım potansiyeli yüksek projelerden biri olarak da görülüyor. 

Yaşamı kolaylaştırmak için tasarlandı

Makyol Santral’de; masaj odaları, sauna, Yoga-Pilates salonu, fitness merkezi gibi sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra play station oyun odasından barbekü alanlarına, cep sinemasından özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarına kadar çeşitli sosyal olanaklar sunulacak. Ayrıca projede, 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanı, bistro café, restoran, kahve evi, market, gurme house, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.