Ana Menü

Baymak Duotec Compact’la yüksek verim ve tasarruf bir arada

Baymak’ın yoğuşma teknolojisi ile kombi pazarında fark yarattığı Duotec’in yenilenen üyesi Duotec Compact, Premix ve Cold Burner Door (soğuk brülör kapağı) teknolojisiyle ısı kayıplarına karşı maksimum verim sağlarken 28 kg ağırlık ve 70 cm yüksekliği ile daha az yer kaplıyor.

Baymak’ın yoğuşmalı kombi ailesinin geniş kapasiteli modeli Duotec, yeni tasarımı ve yenilenen teknolojisiyle ev ve iş yerlerinde aranılan tasarruf, yüksek performans ve konforu bir arada sunuyor.

Duotec Compact, dijital ekranı ve tuş takımı ile tüketiciye kolay kullanım imkanı sunarken, 28 kilogram ağırlığı ve 70 santimetre yüksekliğiyle ev ve iş yerlerini estetikle buluşturuyor. Yüksek enerji tasarrufu ve A enerji sınıfına sahip Duotec Compact, küçük tasarımının yanı sıra sessizliğiyle de kendini unutturuyor.

 

Premix Yanma teknolojisiyle uygun yanma

Duotec Compact, Premix Yanma teknolojisiyle farklılaşıyor. Kombi içerisinde doğru hava ve gaz dengesini sağlayan Premix teknolojisi, düşük sıcaklık değerlerinde de uygun yanma düzeyini yakalanmasını sağlıyor. Premix teknolojiye sahip Duotec Compact bir birim gaz için doğru oranda havayı alıp karıştırarak uygun yanmayı sağlayarak tasarruf oranını arttırıyor. 

Isı kayıplarına karşı maksimum verim

Duotec Compact’ta kullanılan paslanmaz çelik eşanjörler, kombinin ömrünü uzatırken, düşük emisyon değerleriyle de çevreye verdiği zararı en düşük seviyeye iniyor. Bunun yanı sıra Cold Burner Door (soğuk brülör kapak) teknolojisine sahip olan Duotec Compact ısı kayıplarına karşı maksimum verim sağlıyor.

Opsiyonel olarak oda termostatlarıyla kullanılabilen Duotec Compact çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrole de olanak veriyor. 

Duo Tec Compact’ın özellikleri

Premiks tam yoğuşma teknolojisi ile tam tasarruf

ErP enerji verimlilik sınıfı A

Nox sınıfı: 6

Pirinç malzemeden hidrolik grup

Modülasyonlu sirkülasyon pompası

Arıza tespit sistemi

Cold burner teknolojili yanma grubu

Isıtma ve kullanım suyu devresinde donmaya karşı koruma

Pompa ve 3 yollu vana blokaj koruması